Віталій Коваль привітав випускників інституту пожежної безпеки

???????????????????????????????Понад сотня вихідців Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля стали цьогоріч фахівцями рятувальної справи. 11 червня у них відбувся випуск.

З цієї нагоди до навчального закладу завітало багато гостей, зокрема й зі столиці. Молодих людей вітали, вручили дипломи та відзнаки.

???????????????????????????????Цього дня завершили навчання 110 курсантів, поміж яких 19 відмінників, за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра та спеціаліста з присвоєнням першого спеціального звання середнього начальницького складу лейтенант служби цивільного захисту. Також отримали дипломи про завершення навчання 46 студентів. За напрямом підготовки «Психологія» вперше завершили 26 бакалаврів.

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль звернувся з вітальними словами до випускників:???????????????????????????????– Інститут пожежної безпеки має добру славу, має своїх Героїв, а ще неабиякі здобутки. Памятайте: слово «рятувальник» звучить гордо. В усі часи наші випускники ставали до виконання свого обов’язку без страху, та сумління. Переконаний, що і ви в будь-який момент без страху та сумнівів станете на захист цивільного населення. Отож безпечної служби вам і нових здобутків!

Виконуючий обов’язки начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Олександр Тищенко привітав випускників із закінченням навчання та наголосив:

– Дорогі вихованці! Ви отримуєте диплом фахівця пожежно-рятувальної справи та омріяні перші зірки на погонах, які віднині відкривають перед вами нові перспективи у професійному становленні. Вами зроблено вибір на користь однієї із героїчних та благородних професій. Ми віримо у вас і запевняємо, що двері рідного навчального закладу будуть завжди відкриті перед вами.

???????????????????????????????– Переповнюють емоції, – ділилась враженнями випускниця інституту Лідія Грабаренко, – адже ці п’ять років пролетіли так швидко. Тут ми здобули знання завдяки прекрасним викладачам, а ще у нас з’явилось багато друзів. Прикро, що навчання закінчилось. Втім далі опановуватимемо професію. От я, приміром, їду до свого гарнізону на Кіровоградщину. І так кожен за власним направленням.

IMG_7940У подальшому частина випускників працюватимуть у підрозділах ДСНС України, в різних областях, певна ж кількість продовжить навчання на магістратурі.

???????????????????????????????

Автор статті