Віталій Коваль подякував працівникам соціальної сфери за підтримку в зборі гуманітарної допомоги

???????????????????????????????Об’єднавши зусилля, оперативно та злагоджено черкащанам вдалося неодноразово зібрати гуманітарний вантаж жителям та оборонцям Авдіївки. Посильну допомогу надали заклади соціальної сфери. Подяку за це висловив у ході колегії Департаменту соціального захисту населення ОДА перший заступник очільника області Віталій Коваль.

– Відрадно, що працівники установ соціальної сфери, тільки-но виникла потреба, одразу відгукнулись, – сказав Віталій Володимирович. – Інтернати, терцентри та інші заклади допомогли в зборі не лише продуктів харчування, одягу, побутових речей, а й надто необхідного обладнання з енергоживлення, також пального, враховуючи, що підрозділи ЗСУ закріпились на нових рубежах. За ініціативу та оперативність область відзначили і на рівні Уряду.

Віталій Володимирович зазначив, маємо пам’ятати, що усі ми є українцями, і повинні підтримувати один одного в скрутний час. Перший заступник повідомив також, що частину гуманітарної допомоги передали військовим, які перебувають на передовій.

Автор статті