Віталій Коваль перевірив у районах області готовність до навчального року шкіл нового зразка

???????????????????????????????Перший заступник голови ОДА Віталій Коваль оглянув навчальні заклади на Христинівщині та Монастирищині, перебуваючи там із робочим візитом. Наразі в районах активно готуються до відкриття в навчальному році шкіл, де учні здобуватимуть освіту по-новому.

Так, на Христинівщині спільно з керівницею району Людмилою Денисюк Віталій Коваль відвідав Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей», що входить до переліку інноваційних шкіл області. Нині тут проводять ремонтні роботи. На це за рахунок освітньої субвенції передбачили більше 1, 2 млн грн. А в межах співфінансування з обласного та районного бюджетів вже створили шаховий клас, за спонсорські кошти облаштували сучасний лінгафонний кабінет. ^E1B69B2323808C44255DFBAECEF6BDC46D199809CFD0B2D457^pimgpsh_fullsize_distr

Важливо, що на високому рівні в навчальному закладі налагоджене міжнародне партнерство. Співпраця з 21 державою світу дозволяє навчальному закладу брати участь в різних проектах.

Зауважимо, в цілому за результатом конкурсного відбору цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» з Христинівського району обрали 2 навчальні заклади: Христинівська ЗОШ №2 та Верхняцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ліцей».^1C1701417CB2016372705E0CC5B3E00879CE12B47F1C49C1A5^pimgpsh_fullsize_distr

Перший заступник перевірив також нинішній стан Монастирищенської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5. Вона визначена опорним навчальним закладом. На її ремонт, зокрема й на придбання матеріально-технічного обладнання, виділили за рахунок освітньої субвенції з держбюджету більше 2,6 млн грн. Це дало змогу відремонтувати внутрішнє приміщення, замінити вікна, двері, придбати спортивне спорядження. Також віднині тут працюватимуть кабінети фізики, інформатики, географії, історії, хімії, 2 лінгафонних кабінети. Долучили також кошти обласного та районного бюджетів.??????????????????????????????????????????????????????????????

Нагадаємо, в межах виконання обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини на період до 2020 року» в регіоні за конкурсом було обрано 29 шкіл. Також з 1 вересня  функціонуватиме 7 опорних шкіл, до кінця 2017-го – 13.

Автор статті