Віталій Коваль: «Маємо пам’ятати й шанувати подвиг бійців – боронителів рідної землі»

???????????????????????????????Пам’ять жертв війни в Україні вшанували сьогодні в Черкасах. До Пагорбу Слави містяни, поміж яких представники обласної та місцевої влади, ветерани війни, бійці АТО, поклали сотні квітів, згадуючи тих, хто віддав життя за свободу своєї країни.???????????????????????????????

???????????????????????????????– Як ми пам’ятаємо, саме в цей день нацистські загарбники розпочали війну з тодішнім Радянським Союзом, – сказав перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Українська нація, як ніхто інший, гірко відчула на собі наслідки тієї війни. І ще довго опісля переживала кожну втрату. Тож, маємо пам’ятати й шанувати подвиг тогочасних бійців – усіх, хто тоді став на оборону рідної землі. Особлива ж характерність української нації в тому, що ми завжди стоїмо на обороні власної землі, не претендуючи в усі віки на жодний клаптик чужої. Та, на жаль, історія показує, що наша благодатна земля є ласим шматком для різного роду загарбників. От і нині, як понад 70 років тому, сусіди забажали володарювати на нашій землі. Утім, як і декілька поколінь назад, так і сьогодні захисники України взяли до рук зброю, взірцево дали відсіч загарбникам, показавши, що ніхто, крім нашої нації, не має права тут панувати.??????????????????????????????????????????????????????????????

Знаменно, що цього дня свої 97 років відзначає і почесний громадянин Черкас, ветеран, учасник Корсунь-Шевченківської битви Іван Шастун.

???????????????????????????????22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.  Цього дня в усіх регіонах проходять поминальні заходи.

Автор статті