Віталій Коваль: Допомога в реалізації законних прав громадян, які формують місцеву громаду, – одне з важливих завдань обласної влади

на сайт на голНа цьому наголосив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль під час засідання комісії ОДА щодо виділення лісових ділянок державної власності в довгострокове тимчасове користування. Цього разу розглядали декілька клопотань про виділення лісових площ, зокрема, для експлуатації в рекреаційних цілях. Так, два з них погодили відповідно до Лісового кодексу України та ЗУ «Про місцеві державні адміністрації» терміном на 10 років. Це: клопотання виконавчого комітету Уманської міської ради та одного з жителів Черкащини – про виділення ділянок в межах Уманського району з метою облаштування територій для оздоровлення та відпочинку черкащан і гостей області.

– Допомога в реалізації законних прав громадян, які формують місцеву громаду, – одне з важливих завдань обласної влади, – зазначив Віталій Коваль. – Таким чином ми сприятимемо й розвитку туристичного бізнесу, що є запорукою розквіту ресурсного потенціалу регіону.

Клопотання двох інших запитувачів вирішено членами комісії доопрацювати, оскільки території, які вони бажають використовувати в культурно-оздоровчих цілях, знаходяться на Корсунщині в межах заказника. Враховуючи те, що комісія має діяти в рамках Закону, учасники засідання постановили: звернутися за роз’ясненням до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо змін у положенні про заказник.

Автор статті