Віктор Карпенко оглянув стан будівництва обласної спортивної школи олімпійського резерву

DSC_0293Обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву будують на Черкащині в обласному центрі біля “Манежу” по вулиці Пастерівська. Нині будівельна готовність об’єкту становить 53%, а робітники працюють у дві зміни. Проінспектував хід робіт заступник очільника області Віктор Карпенко.

Серед пріоритетних робіт наразі для підрядника облаштування опалення, аби без проблем продовжувати працювати в зимовий період. Крім того, за планом: завершити роботи з влаштування покрівлі, гарячого та холодного водопостачання, вентиляції, електропостачання, внутрішнього оздоблення, утеплення фасадів та зовнішнього оздоблення.

DSC_0280 DSC_0284 DSC_0291 DSC_0288– Цей об’єкт – один з ключових для розвитку спортивної інфраструктури Черкащини, – зазначив Віктор Карпенко. – Тож його будівництво – на контролі обласної влади. Тут, за проектом, облаштуємо сучасний боксерський ринг, який відповідатиме європейський стандартам, багатофункціональне ігрове поле. Кошти на будівництво є, втім спрямували їх з бюджету лише в третьому кварталі цього року. Тож підрядник може не встигнути освоїти всю суму у повному обсязі з об’єктивних причин. Оскільки є певні етапи виконання робіт, які пролонговані у часі відповідно до технологічних процесів.

Також у ході огляду обговорили низку проблемних питань. З-поміж інших порушили питання непорозуміння між службою замовника та представниками проектної організації в розрізі авторського нагляду. Вислухавши обидві сторони, Віктор Карпенко взяв це питання на особистий контроль.

DSC_0303 DSC_0297 DSC_0310 DSC_0305 DSC_0278Нагадаємо, розпочали будівництво цього об’єкту у 2017 році. Кошторисна вартість цього проекту Держфонду регіонального розвитку становить понад 60 млн грн.

Автор статті