Відтепер кошти на реалізацію соціальних проектів ГО будуть у одного розпорядника

Чергова робоча зус1290.pngтріч присвячена конкурсному фінансуванню проектів громадських організацій відбулася цієї п’ятниці.

Наразі громадські активісти та представники ОДА вже практично розробили проект положення програми розвитку громадянського суспільства, тож у найближчі кілька днів лишилося внести лише правки. Відтак представники ГО та владці сподіваються, що вже восени матимуть повноцінний конкурс проектів з цілої низки напрямків.

Під час робочої зустрічі було також вирішено, що кошти на конкурс соціальних проектів віднині будуть у одного розпорядника, а не у кількох, як це було раніше.

«Насправді, це надзвичайно важливо, адже ми акумулюємо кошти, які раніше були розкидані по різних департаментах і передбачалися для різних

Нагадаємо, наприкінці липня голова ОДА Юрій Ткаченко з  громадськими активістами домовилися про те, що соціальні проекти для фінансування з обласного бюджету відбиратимуть через конкурс. Також було запропоновано запровадити конкурсну комісію. Вона, по-перше, визначатиме пріоритети для відбору проектів. По-друге, безпосередньо здійснюватиме сам відбір.

 

Автор статті