«Відповідальність за бездіяльність – на місцевій владі», – Сергій Овчаренко про початок опалювального сезону в Смілі

_DSC0267Старт опалювального сезону в Смілі під загрозою. Консолідуватися, створити кризову комісію та вирішити це питання закликав депутатський корпус та владу міста заступник очільника області Сергій Овчаренко. На цьому він наголосив на черговій виїзній нараді з депутатськимй корпусом та керівництвом міста.

Уже третій рік поспіль Сміла не може розпочати опалювальний сезон вчасно. Цього разу за його затримку місцеве самоврядування нестиме відповідальність перед правоохоронцями.

_DSC0257 _DSC0253– Наступного понеділка, якщо ви не домовитеся, комісія з ТЕБ та НС буде вимушена визнавати стан у місті надзвичайним, а я – звернутися до з цього приводу до правоохоронних органів, – наголосив посадовець. – Це не моя особиста позиція, а позиція прем’єр-міністра України щодо бездіяльності смілянської міської влади. На сьогодні із семи протоколів обласних нарад, які ми проводили з керівництвом міста Сміла, депкорпусом, жоден з пунктів рекомендованих до виконання не взятий до уваги. Зі свого боку ОДА зробила усе можливе. Втім є закон про місцеве самоврядування. Згідно з ним, міська влада відповідальна за все, що діється в місті. Дороги, опалення, благоустрій. Тож якщо на початок опалювального сезону у місті так і не з’явиться тепло, буду вимушений констатувати повну бездіяльність місцевої влади, депкорпусу. І тоді цим питанням уже займатимуться правоохоронні органи.

_DSC0265Нагадаємо, з понеділка в Україні стартує опалювальний сезон. Черкащина, окрім Сміли, повністю готова до його початку.

Автор статті