Відкритий діалог: очільник області зустрівся з підприємцями

20170915_122011Спільно поліпшувати інвестиційний клімат області домовився голова Черкаської ОДА з місцевими підприємцями. Про це йшлося на зустрічі, ініційованій Юрієм Ткаченком. У ній, зокрема, взяли участь керівники компаній UKRAVIT, KTD Group, «МАЇС», «Кемікал Елементс Юкрейн» та ін.

Як наголосив очільник області, створення комфортних умов ведення бізнесу на Черкащині – один із головних пріоритетів у роботі його команди. Нині тут реалізують низку заходів задля цього. Зокрема, створили Агенцію регіонального розвитку, працюють над індустріальним парком, упроваджують регіональний портал адміністративних послуг тощо.

20170915_120748– Ми намагаємось максимально спрощувати всі бюрократичні процедури, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Портал адміністративних послуг – ще один інструмент задля того, щоби підприємці витрачали менше часу на їхнє отримання і щоби мінімізувати контакт із чиновниками. На будь-які перепони для підприємців я реагую жорстко. Зворотній зв’язок налагоджений добре, тому про все дізнаюся з перших вуст. Приміром, були проблеми в наших підприємців із «Черкасиобленерго» – ми в межах своїх повноважень оперативно втрутились. Це ж стосується і протидії рейдерству – в області працює оперативний штаб. Зараз ми активізуємо діалог із бізнесом задля ще продуктивнішої співпраці. Усі пропозиції, що сьогодні пролунали від підприємців, ми опрацюємо.

20170915_120807Учасники зустрічі зійшлися на тому, що останні кілька років їм значно комфортніше працювати на Черкащині, відзначили всебічне сприяння на рівні обласної влади. І домовилися, що такі зібрання стануть регулярними. Наостанок обласний керманич запросив підприємців на ІІІ Міжнародний інвестиційний форум Черкащини, що відбудеться вже 12 жовтня.

Автор статті