Велике будівництво на Черкащині триває, – Роман Боднар (ВІДЕО)

Велике будівництво на Черкащині триває. Про це зазначає очільник області Роман Боднар.

Нагадаємо, голова ОДА з Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим, який днями відвідав з робочим візитом Черкащину, оглянули хід будівництва доріг та інфраструктурних об’єктів області.

– Важливо, що цьогоріч ми заклали кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації. Аби наступного року ще швидше розпочати будівництво доріг та об’єктів соціальної інфраструктури. Також розпочали співпрацю із ініціативою CoST, яка об’єднує представників влади, громадськості та бізнесу. Наш принцип – відкритість і прозорість на всіх етапах виконання робіт. Як вже говорив, дорожня сфера на Черкащині не дофінансовувалася роками. Тому зробити ремонт всюди і за один рік – утопічна обіцянка. Але, переконані із Олексій Чернишов, зміни черкащани відчують, – зауважив Роман Боднар на власній сторінці в соцмережі.

#Велике_будівництво на Черкащині триває. Важливо, що цьогоріч ми заклали кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації. Аби наступного року ще швидше розпочати будівництво доріг та об’єктів соціальної інфраструктури. Також розпочали співпрацю із ініціативою CoST, яка об’єднує представників влади, громадськості та бізнесу. Наш принцип – відкритість і прозорість на всіх етапах виконання робіт. Як вже говорив, дорожня сфера на Черкащині не дофінансовувалася роками. Тому зробити ремонт всюди і за один рік – утопічна обіцянка. Але ми з міністром розвитку громад та територій України Олексій Чернишов переконані, що зміни черкащани відчують!

Опубліковано Роман Боднар Понеділок, 27 квітня 2020 р.