Черкащина отримала черговий вантаж із засобами індивідуального захисту для медиків (відео)

Заклади охорони здоров’я Черкаської області отримали черговий п’ятий вантаж із засобами індивідуального захисту для медиків.

Про це інформує очільниця управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Засоби індивідуального захисту передали обласній лікарні, де зберігається резерв, потім їх передаватимуть лікарням І хвилі Черкащини.

Це захисні костюми, бахіли, комбінезони, респіратори. Першими забрали розподілений вантаж Золотоніська районна лікарня.

Нагадаємо, що заклади охорони здоров’я області забезпечені засобами індивідуального захисту на 80 %. Про це свідчить офіційна статистика від Кабінету Міністрів України, оприлюднена на порталі covid19. Це – найкращий показник забезпеченості з-поміж усіх областей України.

Загалом середній показник забезпеченості ЗІЗ сягає 61,7 %.

Такий результат отримали завдяки спільним зусиллям та ініціативі «Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19». Лише за кілька тижнів вдалося зібрати майже 20 млн грн.