Відбувся обласний етап Чемпіонату України з пішохідного туризму серед учнівської молоді

31936192Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради 16 квітня 2016 року проведено обласний етап Чемпіонату України з пішохідного туризму серед учнівської молоді. Про це повідомляє Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

У змаганнях взяли участь 16 команд (94 учасники) з навчальних закладів міст Канів, Сміла, Умань, Черкаси, Золотоніського, Канівського, Жашківського, Смілянського, Черкаського, Чорнобаївського, Уманського, Христинівського районів та команда Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

Учасники подолали технічні етапи, що імітують перешкоди у пішохідних походах. Це переправи по мотузках, спуски і підйоми схилами, траверс небезпечних схилів зі страховкою на перилах.

22575537

Дистанція була насичена етапами, які учасники команд наводили самостійно, що сприяло розвитку їхніх навичок, які були здобуті під час тренувань. Найскладнішим етапом видалось наведення переправи через річку.

Змагання проводились у двох групах: „А” – вихованці центрів та станцій туризму та „Б” – вихованці будинків дитячої та юнацької творчості, загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможцями стали:

На дистанції „Командна смуга перешкод” 2-го класу (група А):

І місце – команда станції юних туристів міста Умань (тренер Дегтярьов Є. В.).

ІІ місце – команда будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради (тренер Молчан В. О.);

ІІІ місце – команда Позашкільного навчального закладу м. Черкаси „Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді” (тренер Перепонова С. М.).

На дистанції „Командна смуга перешкод” 2-го класу (група Б):

І місце – команда Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради (тренер Вовченко О. В.).

ІІ місце – команда будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради Черкаської області (тренер Молчан В. О.);

ІІІ місце – команда Оксанинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Уманської районної ради (тренер Линюк М. А.).

96795697

Автор статті