Відбувся науково-практичний семінар «Эфективні технології та продукти-рецепт ідеального прибутку і щедрого врожаю»

523-799bad5a3b514f096e69bbc4a7896cd9Днями в Черкаському обласному центрі перепідготовки  та підвищення кваліфікації кадрів відбувся науково-практичний семінар «Эфективні технології та продукти-рецепт ідеального прибутку і щедрого врожаю».

Організаторами заходу є Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, ТОВ «Гранд Агро Компані», Науково-виробниче підприємство «Єкоорганік»

У семінарі взяли участь представники сільгосппідприємств, фермерських господарств, керівники  та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку обласної та районних державних адміністрацій.??????????З вітальним словом до учасників заходу звернулися заступник начальника управління агропромислового розвитку Іван Точений та директор ТОВ «Гранд Агро Компані» Роман Маркарян.

Під час роботи семінару доповідали представники ТОВ «Байєр», ТОВ «Дау Агросаєнсес Україна» та ТОВ «Екоорганік».??????????

Учасники зустрічі мали змогу ознайомитися з продукцією ТОВ «Екоорганік», де Станіслав Гранівецький продемонстрував мікродобрива виготовлені за новітніми технологіями.893-d0096ec6c83575373e3a21d129ff8fef

Актуальні питання, розглянуті на семінарі, викликали активне обговорення серед учасників заходу.

За інформацією Управління АПР облдержадміністрації

Автор статті