Відбулися вибори нового складу президії Студентської ради при ОДА VI скликання

b2ap3_large_IMG_20190529_063753_599У Черкаському державному технологічному університеті відбулося чергове засідання Студентської ради при обласній державній адміністрації.

У засіданні взяли участь очільники студентських рад закладів вищої, фахової передвищої освіти області та предстаники управління освіти і науки облдержадміністрації.

Голова Ради V скликання Володимир Півненко прозвітував про основні заходи та проекти проведені Студентською радою. Так, в лютому минулого року було організовано тренінг для представників органів студентського самоврядування Черкащини «Правозахист як основа діяльності ОСС», на якому представники ВМГО «Молодіжна правозахисна агенція», Громадської Ради при Міністерстві Освіти та науки, ГО «Освітня асамблея» та Молодіжного ресурсного центру проводили навчання представників ОСС області.b2ap3_large_IMG_20190529_063755_984

Представники Студентської ради при ОДА брали безпосередню участь у Днях кар’єри та Дні Європи в Україні, в різноманітних фотовиставках, регіональних форумах за участі роботодавців та представників органів державної та місцевої влади.

Крім того, за особистого сприяння Голови студради при ОДА було ініційовано участь представників ОСС у форумах «Студентство – авангард державотворення» в Києві та Херсоні.

Разом з тим, під час засідання обрали нового голову та президію Ради, якому Володимир і делегував повноваження.

Передвиборча програма студента Черкаського державного технологічного університету Гузенка Віктора отримала переважну більшість голосів. Заступниками голови обласної студради стали: Кусяка Мар’яна, голова ОСС Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Іщенко Олексій, голова ОСС Черкаського державного бізнес-коледжу, а секретарем – Процідило Анастасія, голова ОСС Черкаського політехнічного технікуму.

На завершення засідання заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валентина Ткаченко  побажала новому голові Студентської ради знайти підтримку серед студентства області, результативної роботи, нових звершень та реалізації поставлених високих цілей.

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті