Відбулися обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту

52425395Сьогодні авіамоделізм – це не лише творчість, а й один із способів здорового життя та змістовного дозвілля учнівської молоді. У процесі ознайомлення з основами авіаційних наук і технологій, засвоєння технологічних прийомів, умінь і навичок у проектуванні, виготовленні та запуску моделей відбувається виховання творчої особистості.

Днями на базі дитячої спортивної школи «Дніпро-80» КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради» організував та провів обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільно літаючі моделі літаків у приміщенні), інформує управління освіти і науки Черкаської ОДА.

У змаганнях взяли участь 4 команди: КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради», Ватутінська міська станція юних техніків, станція юних техніків міста Умані, Христинівська районна станція юних техніків.

12 юних спортсменів-авіамоделістів боролися за першість у класах моделей F-1-N (метальний планер), F-1-L (кімнатна модель з розмахом крил до 457,3мм), А-1-D (класична мікромодель з розмахом крил до 550 мм, F-1-R (кімнатна модель з розмахом крил до 350 мм).

За результатами змагань? чемпіоном стала команда КЗ «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради»; ІІ командне місце у спортсменів з Ватутінської міської станції юних техніків, а ІІІ місце виборола команда станції юних техніків міста Умані.

Автор статті