Відбулося засідання регіональної ради профтехосвіти при ОДА

b2ap3_large__DSC0885Засідання регіональної ради професійно-технічної освіти відбулося в облдержадміністрації 20 листопада. Відкриваючи захід, перший заступник голови ОДА Борис Лебедцов закцентував увагу на необхідності формування якісного замовлення на підготовку робітничих кадрів.

Учасники закцентували увагу на основних положеннях розділу Програми діяльності уряду, присвяченого питанню відродження уваги держави до підготовки кваліфікованих робітників. Особливий наголос в програмі зроблено на випускниках, що обирають профтехосвіту після школи: їхній відсоток повинен зрости щонайменше до 45%. Як зазначає Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, сьогодні має бути абсолютно нормально і почесно здобути освіту в означених закладах.

У ході зустрічі учасники також обговорили питання коригування обсягів регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників у 2019 році, шляхи популяризації здобуття професійної (професійно-технічної) освіти.

b2ap3_large__DSC0897Начальник відділу вищої та професійної (професійно-технічної) освіти Департаменту освіти і науки ОДА Валентина Ткаченко означила стан справ у галузі професійної (професійно-технічної) освіти області та прокоментувала виконання регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у 2019 році. Окремо поінформувала про проведення І-го (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019-2020 році у Черкаській області.

Автор статті