Від початку року у фіскальній службі Черкащини провели 84 службові розслідування

дфсУ Державній фіскальній службі Черкаської області з початку року провели 502 заходи з упередження корупційних правопорушень. Крім того, відбулось 84 службові розслідування і перевірки, в результаті яких керівництву державних податкових інспекцій області внесено 50 подань для вжиття заходів реагування щодо підлеглих працівників. 47 працівників фіскальної служби області притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 12 звільнено з органів ДФС.

Ще 20 працівникам винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій, повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки Головного управління  ДФС у Черкаській області Володимир Капура.

До органів прокуратури направлено 10 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників. За цими матеріалами відкрито одне кримінальне провадження відносно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, одному працівнику повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ст. 367 ч.2 КК України, на даний час матеріали кримінального провадження направлені до суду. Щодо двох працівників склали протоколи про вчинення корупційного правопорушення, та яких, судом притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

Також задокументували два факти передачі громадянами неправомірної вигоди (хабара) працівникам фіскальної служби. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінальних правопорушень та розпочато два кримінальні провадження за ст.369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Трьом особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ст.369 ч.3 КК України.

Крім того військовою прокуратурою Черкаського гарнізону та Управлінням ГУ Національної поліції в Черкаській області направлені до суду міста Черкаси три обвинувальні акти відносно осіб, які вчинили кримінальне правопорушення, передбачене ст.369 ч.3 КК України, для прийняття відповідного рішення.

Робота по упередженню та виявленню кримінальних та адміністративних корупційних правопорушень в органах ДФС області та митниці триває

 

За інформацією ГУ ДФС у Черкаській області

Автор статті