Від концепції до реалізації, – в області працюють над створенням індустріального парку

нарада (2)Робочу групу зі створення першого індустріального парку сформують на Черкащині. Відповідне доручення дав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко під час виїзної наради в Золотоноші.

До складу цієї робочої групи ввійдуть представники обласної, районної та міської влади, а також «Черкасиобленерго», «Черкасигазу» та ін.нарада (1)

– Коли ми розпочали роботу над концепцією створення індустріальних парків в області, то першим проявило ініціативу керівництво Золотоноші, – розповідає очільник Черкащини. – Тут є придатна ділянка в місті, площею у 30 га, іще 70 га – вже за межами. Спільна робоча група безпосередньо працюватиме над питанням оформлення землі, наданням завдань для підготовки технічної документації щодо підведення комунікацій тощо.

Концепцію агроіндустріальних парків в області презентували на ІІ Міжнародному черкаському інвестиційному форумі-2016. З її розробленням допомагала Асоціація індустріальних парків України.огляд ділянок (1) (1)

– На форумі, зокрема, ми презентували і концепцію індустріального парку «Золотоноша», – зауважує Юрій Ткаченко. – Вважаємо цей проект перспективним. Нині між задумом і реалізацією інвестпроекту минає, у кращому разі, рік. На цьому шляху є дуже багато бюрократичних перепон. Натомість індустріальний парк скорочує цей час. Окрім того, нині розроблені законопроекти про стимулювання залучення інвестицій у реальний сектор економіки через індустріальні парки. Як місцева влада, так і бізнес чекають їхнього ухвалення.1

Працюючи над індустріальним парком, черкаські владці переймають досвід Польщі й Туреччини. А також комунікують із колегами із Білої Церкви, які нині теж втілюють цей розвитковий інструмент.

 

 

Автор статті