Від черкаських декларантів додатково надійде майже 1,6 млн грн. податку

До 1 травня триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом минулого року.

– За січень-березень 2015 року свій обов’язок щодо подання декларації виконали 974 черкасця. Загальна сума задекларованих доходів склала майже 7 млн грн., а до місцевого бюджету декларанти сплатять майже 1,6 млн грн. податку на доходи фізосіб, – повідомила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Білик.

За її словами, найактивніше декларують спадщину та подарунки: 193 жителя обласного центру задекларували таких доходів майже на 27 млн грн.

Громадяни, які надавали в оренду нерухоме та рухоме майно, подали 41 декларацію на загальну суму понад 2,2 млн грн. Інші доходи (додаткове благо, зарплата у розмірі понад 146 160 грн., отримана від двох та більше податкових агентів) задекларували 18 осіб, дохід від продажу рухомого та нерухомого майна – 12 черкасців.

Понад мільйонні статки на загальну суму близько 4,6 млн задекларували три черкасця. Такі доходи вони отримали від продажу (обміну) об’єктів нерухомого (рухомого) майна та у вигляді заробітної плати. «Найбагатший» мільйонер задекларував свою минулорічну заробітну плату в сумі понад 2 млн грн.

 

 

За інформацією Державної податкової інспекції у м. Черкасах

Автор статті