«Ветеранський намет» на «Книжковому Арсеналі» чекає на авторів військової літератури

4b689ae716e181e_450x310Із 22 до 26 травня в Києві відбуватиметься одна з найбільших літературних подій – 9-ий міжнародний Фестиваль «Книжковий Арсенал», в межах якого вперше з’явиться «Ветеранський намет».

«Ветеранський намет» має стати єдиним унікальним простором заповненим літературою про сучасну російсько-українську війну. Авторами цієї літератури мають стати виключно учасники війни: військові, ветерани, військові волонтери, переселенці, які постраждали від бойових дій.

Міністерство у справах ветеранів запрошує всіх авторів взяти участь у «Ветеранському наметі». Абсолютно безкоштовно, для участі необхідно лише подати заявку – за формою.

Жодних критеріїв до літературної форми творів, якості поліграфії, дати видання, абощо – немає.

Міністерство у справах ветеранів вбачає головною метою – участь ветеранів у Міжнародному фестивалі, надання їм можливості заявити про себе, поділитися із суспільством своїм власним баченням та відчуттям війни на Донбасі.

– Вони можуть представити свої книжки загалу, відвідувачам фестивалю. Для багатьох авторів написання цих книжок – це засіб реабілітації та адаптації. Вони викладають на сторінках свої переживання, власні думки, спогади, враження і діляться ними. Тож ми розглядаємо це як дієвий засіб соціалізації ветеранів, які повернулись з війни додому, до мирного життя. І хочемо спонукати решту також писати, розповідати та ділитись своїми спогадами та переживаннями, – розповіла заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк.

За її словами, Мінветеранів таким чином намагається максимально сприяти популяризації ветеранської літератури та допомогти авторам розповсюдити свої книжки, максимально ознайомити суспільство з цим напрямком літератури. А також, певною мірою, вплинути на свідомість та сприйняття соціумом тих подій, які відбуваються на сході нашої країни та Криму.

Тож, запрошуємо авторів книг із усієї України взяти участь у «Ветеранському наметі»!

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України.

Автор статті