Ветеранів Черкаського району вітали з перемогою у Другій світовій війні

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНапередодні Дня перемоги у селі Худяки Черкаського району відбулися урочистості за участю заступника голови облдержадміністрації Костянтина Омаргалієва, представників районної влади, ветеранів Другої світової війни, трудових колективів, громадськості та молоді, солдатів Національної гвардії.

Вітаючи тих, хто пройшов дорогами війни, з Днем перемоги, заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв наголосив, що 9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію людства і стало символом перемоги над нацизмом, який вдалося зупинити завдяки нечуваному героїзму та ціною колосальних жертв країн антигітлерівської коаліції, серед яких достойне місце зайняв український народ.

– День перемоги – це данина пам’яті загиблим та свято для всіх живих, – зауважив Костянтин Омаргалієв. – Адже солдати Другої світової війни зберегли для нас Батьківщину, відкрили світлу дорогу життя для наступних поколінь. Нині, коли Україна переживає складний військовий конфлікт, День перемоги має нагадати усім, який важливий мир, здобутий 71 рік тому в тяжких боях. Усе далі відходять у минуле грізні і важкі роки тієї війни, проте не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував свого життя. Слова: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» будуть завжди у наших душах і служитимуть дороговказом. Ми пам’ятаємо, тому і перемагаємо.

Заступник голови Черкаської райдержадміністрації Петро Коренюк розповів, що сьогодні на території району проживає 91 учасник бойових дій. Усі вони оточені турботою та увагою, адже це – пріоритетне завдання влади перед поколінням Переможців.

За проявлену мужність у роки війни, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, героїко-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня Перемоги Почесними грамотами та подарунками було нагороджено ветеранів війни.

 

За інформацією Черкаської райдержадміністрації

Автор статті