#Великебудівництво: реконструкцію більшості об’єктів соціальної інфраструктури області планують завершити восени

Ремонт в Черкаському драмтеатрі

11 об’єктів соціальної інфраструктури на Черкащині планують реконструювати до жовтня-листопада 2020 року. Роботи виконують в межах проєкту Президента #Великебудівництво. 

Зокрема Черкаський обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка  ремонтують другою чергою. Планують завершити роботи до кінця цього року.

Друга черга – це закупівля світлового і звукового обладнання та його монтаж. До карантину, у проєктно-кошторисній документації передбачалося витратити на це 111 мільйонів гривень. Це гроші, які виділив для театру Державний фонд регіонального розвитку. Усього ДФРР давав 177 мільйонів гривень. Але через карантин кількість грошей зменшили до 111 мільйонів.

«Якби ми залишили попередню експертизу, то весь ДФРР використали на драмтеатр і ніякі об’єкти більше ми не будували б. Я вважаю, що це несправедливо. Тому ми вирішили закупити трохи дешевше обладнання. Простий слухач не зможе відрізнити якість звуку між тим обладнанням, яке мали закупити, з тим обладнанням, яке ми скоригували технічним завданням. Різницю можуть відчути лише фахівці. Ми маємо вкластися  у 56-60 мільйонів гривень. Це дає нам можливість гарантувати запуск театру в цьому році», – говорить очільник області Роман Боднар.

Реконструкція басейну в Чорнобаївському спорткомплексі

Також реконструюють частину будівлі Чорнобаївського районного спорткомплексу. Там добудовують басейн та  приміщення, де він розташовується. Готовність роботи – 95%. Роботи мають завершити в листопаді.

До листопада в області збудують п’ять стадіонів в Кам’янському спортивному комплексі, ДЮСШ в Черкасах та Золотоноші, Черкаській ЗОШ №29, Жашківській школі №1.

А також відремонтують чотири школи: Жашківську спеціалізовану школу №1, Тальнівську школу І-ІІІ ступенів №2, Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра», Чигиринський НВК №2. У закладах реконструюють покрівлю, замінюють вікна, утеплюють фасад.

«Ми намагаємося виконувати заплановане якомога швидше, щоб вкластися в цей рік. І поставили собі завдання здати в експлуатацію максимальну кількість об’єктів. Це дуже важливо. Поки об’єкт не здали в експлуатацію, жодна правоохоронна або контролююча структура не зможе перевірити якість робіт і гроші, які використали. Якщо об’єкт здали в експлуатацію, це означає, що замовник повністю прийняв роботу і відповідає за якість роботи», – каже Роман Боднар.

Більше новин читайте на сторінках голови ОДА Романа Боднара та обласної державної адміністрації у соцмережах:

на фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/BodnarRomanCheODA
в телеграм-каналі: https://t.me/RomanBodnar

ОДА: https://www.facebook.com/CherkassyODA/

Ремонт Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра»
Стрічка новин