#Великебудівництво: на Уманщині відремонтували автодорогу О241509 Ропотуха – Шарин – Ятранівка

На автошляхах Уманського району активно продовжуються роботи щодо їх ремонту. Як виконуються ремонтні роботи у межах програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво проінспектував перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький. Зокрема на  автодорозі О241509 Ропотуха  – Шарин – Ятранівка.

На дорозі місцевого значення від М-05 до села Ропотуха був завершений поточний середній  ремонт. Роботи на цій ділянці автодороги проводив переможець тендеру ТОВ «Комфорт Буд Сервіс», субпідрядною організацією був ВАТ «Уманьавтодор». Протяжність виконаних робіт склала 2.1 км на 6,3 млн грн.

Перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький відзнаив належне виконання ремонтних робіт, а сільський голова села Ропотуха Олександ Затишняк, в свою чергу, подякував райдержадміністрації за сприяння в ремонті цієї ділянки автодороги.