#Великебудівництво: на Уманщині ремонтують дорогу Н-16

У межах програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво виконують поточний середній ремонт на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. Зокрема, розпочали ремонт цієї дороги і в межах Уманського району – від села Гереженівка до села Доброводи загальною протяжністю біля 4,3 км.

Хід виконання ремонтних робіт 17 серпня проінспектувала голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк. Фінансування проекту здійснюється з державного бюджету. Водночас, з районного бюджету виділили 260 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонту цієї ділянки дороги.

Підрядна організація, яка виконує поточний середній ремонт в межах району – ТОВ «ШРБУ-48».

У межах середнього ремонту ділянки автодороги Н-16 передбачений комплекс робіт. Зокрема, фрезерування старого асфальтобетонного покриття; влаштування основи дорожнього одягу із органо-мінеральної суміші, обробленої комплексним в’яжучим за допомогою асфальтоукладальника; влаштування вирівнювального шару асфальтобетонного покриття; влаштування верхнього шару ЩМА; влаштування та укріплення узбіч; нанесення розмітки холодним пластиком та фарбою.

Завдяки програмі #Великебудівництво цього року на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом відремонтують 67,2 км дорожнього покриття.

За інформацією Уманської РДА