#Великебудівництво: на Катеринопільщині та Звенигородщині ремонтують місцеві автошляхи

На виконання програми Президента України #Великебудівництво активно впроваджуються заходи з відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Такі роботи тривають у Катеринопільському та Звенигродському районах, зокрема на дорогах О 240809 та О 240813, інформують у Департаменті будівництва облдержадміністрації.

Так, на автомобільній дорозі О 240809  Катеринопіль − Пальчик – Ямпіль Катеринопільського району в межах експлуатаційного утримання виконали ямковий ремонт на 2709 м2, на окремих ділянках влаштували вирівнюючий шар з асфальтобетонної суміші загальною площею 3369 м2.

Додамо, загальна протяжність дороги становить 21,4 км. Роботи з проведення поточного середнього ремонту проводили на км 7+600 – км 12+600. По всій протяжності автомобільної дороги провели планування узбіччя, нанесли повздовжню горизонтальну розмітку та облаштували дорожні знаки і дорожню розмітку на двох пішохідних переходи. Наразі виконуються роботи зі встановлення відсутніх та заміни пошкоджених дорожніх знаків по всій протяжності автомобільної дороги.

Аналогічний комплекс робіт проведений і на автомобільній дорозі О 240813 Катеринопіль – Рижанівка – Яблунівка – Босівка Звенигородського району, де ліквідували 2670 м2  ямковості дорожнього покриття, зокрема 870 м2 – пневмоструменевим методом. Влаштували 1350 м2 вирівнюючого шару.