Велике будівництво: очільник Драбівщини відзвітував про ремонт місцевих доріг

Два відрізки доріг розпочали ремонтувати, ще один планують. У межах проєкту #Великебудівництво у Драбівському районі продовжили поточний середній ремонт доріг місцевого значення. Голова Драбівської РДА Віктор Хрущ розповів, які саме відрізки доріг ремонтують та хто підрядник.

У 2020 році на Драбівщині продовжили поточний середній ремонт двох доріг обласного значення. Відремонтують чотири кілометри О 240210 Драбів-Білоусівка (на ділянці км 10+000 – км 14+000) та п’ять кілометрів О 240207 Шрамківка – ст.  Драбів (на ділянці км 22+800 – км 27+800). Це дві основні місцеві дороги, де найбільший пасажиро- та вантажопотік. Ці дороги фінансують за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Підрядник – ТОВ «Євробуд-індустрія» з Черкас. Має відремонтувати дороги за серпень 2020 року. Наразі розпочав підготовчі роботи. Ці дороги є в переліку об’єктів будівництва та ремонту доріг, які фінансуються у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Також цьогоріч планують провести поточний середній ремонт чотирьох кілометрів дороги місцевого значення О240210 Драбів-Білоусівка (на ділянці км 6+000 – км 10+000) за залишок грошей субвенції з державного бюджету. На цю дорогу в минулому році за гроші місцевого бюджету виготовили проєктно-кошторисну документацію.

7 липня 2020 року Департамент будівництва облдержадміністрації оприлюднив оголошення про проведення процедури публічних закупівель на очікувану суму 8 мільйонів 350 тисяч гривень. Кінцевий термін подання учасниками пропозицій – 11.08.2020, аукціон запланували провести 16 вересня 2020 року.