У районах Черкащини готуються до відкриття амбулаторій

У Юрківці Звенигородського району та Бабанці, що на Уманщині, будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини на завершальному етапі. Керівництво цих районів тримає на контролі питання введення в експлуатацію цих об’єктів у межах проєкту Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво.

Так, у Звенигородському районі голова РДА Владислав Гончаревський в чергове перевірив хід  робіт по будівництву амбулаторії. Нині тут завершуються внутрішні роботи. Йде впорядкування прилеглої території, укладається плитка. Проводяться електромонтажні роботи. Встановлено кондиціонери та електричний котел. Амбулаторія має бути здана в експлуатацію до початку осені.

На Уманщині в смт Бабанка протягом декількох останніх днів працівники сільської ради, медичні працівники, освітяни та інші активні жителі селища з допомогою наданої підприємцями техніки виконали розорювання території навколо амбулаторії, вивезли будівельне та інше сміття.

Наразі організація, яка виконувала будівництво амбулаторії, завершує роботи та усуває недоліки, зокрема підключено воду, частково проведено вентиляцію, встановлено ліхтарі для зовнішнього освітлення. Роботи контролює особисто голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк.

Загалом новий заклад відповідатиме всім вимогам, буде енергоефективним і оснащений необхідним медобладнанням. Окрім Бабанки, амбулаторія буде обслуговувати також села Оксанина, Аполянка, Свинарка.

Також нові амбулаторії мають бути відкриті в населених пунктах Дмитрушки та Ладижинка.