У Городищі розпочали реконструювати шляхопровід

У Городищі 26 серпня розпочали реконструкцію шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього. Ремонтують автомобільну дорогу державного значення Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 164+068 у межах програми Президента України «Велике будівництво». Зараз підрядник проводить підготовчі роботи. Згодом розпочнуть демонтаж на цьому шляхопроводі.
На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу, рух штучною спорудою для усіх видів транспорту закрили, а рух автотранспорту змінили відповідно до схеми, яку погодили в Департаменті Патрульної поліції України. На час проведення реконструкції рух транспорту здійснюватиметься тимчасовою об’їзною дорогою з асфальтобетонним покриттям та із залізничним переїздом, які збудовані поруч.
Реконструкція шляхопроводу передбачає розбирання старої конструкції мосту. На новій конструкції мосту буде влаштовано поширення проїжджої частини, облаштовано нові опори шляхопроводу, прогонової споруди, влаштовано нову монолітну плиту проїзної частини, замінено балки, влаштовано водовідведення, облаштувано тротуари, влаштовано нове бар’єрне та перильне огородження. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу заплановано завершити у 2021 році.
На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядна організація ТОВ «МОСТ-Девелопмент» виконає комплекс робіт, який доведе технічні параметри шляхопроводу до сучасних стандартів.
За інформацією пресслужби САД у Черкаській області