Рух автотранспорту на обході Золотоноші відновлений

Відкрито рух автотранспорту на обході міста Золотоноша автодороги Н-08 Бориспіль–Дніпро–Запоріжжя–Маріуполь на ділянці км 109+200 – км 120+800. Про це інформують у Службі автодоріг області.

Наразі завершується реконструкція шляхопроводу через залізницю на ділянці км 117-180 на обході міста Золотоноша. Під час реконструкції шляхопроводу розширили проїзну частину, облаштували нові опори шляхопроводу, прогонові споруди, замінили балки, влаштували водовідведення, облаштували тротуари, влаштували нове бар’єрне та перильне огородження, влаштували залізобетонну монолітну плиту, деформаційні шви, влаштували нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, нанесли дорожню розмітку та встановили нові дорожні знаки.

Нагадаємо, старий шляхопровід через залізничну колію побудували ще у 1974 році. Цього року на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь загалом відремонтують 33 км дорожнього покриття.