На в’їзді в Черкаси зі Сміли розпочали поточний середній ремонт автодороги Н-16

У межах програми #Великебудівництво стартував поточний середній ремонт на ще одній ділянці автодороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на в’їзді в Черкаси зі Сміли. Роботи ведуться на ділянці км 41+265+700 – км 49+985 (лівий проїзд), інформують у САД області.

На 8,7 км дороги Н-16 розпочали фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття. У межах середнього ремонту ділянки автодороги Н-16 будвиконають комплекс робіт:

– фрезерування старого асфальтобетонного покриття,

– влаштування основи дорожнього одягу із органо-мінеральної суміші, обробленої комплексним в’яжучим за допомогою асфальтоукладальника,

– влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття,

– влаштування верхнього шару ЩМА,

– влаштування та укріплення узбіч,

– влаштування перехідно-швидкісних смуг,

– нанесення розмітки холодним пластиком та фарбою,

– встановлення дорожніх знаків,

– влаштування перильного огородження.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

Контроль якості проведення ремонтних робіт здійснюється на всіх етапах поточного середнього ремонту спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Цього року на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом відремонтують 67,2 км дорожнього покриття.