На шляхопроводі через залізницю на обході міста Золотоноша завершили бетонування монолітної плити основного проїзду

На шляхопроводі через залізницю на обході міста Золотоноша на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя- Маріуполь на ділянці км 117+180 вже закінчили роботи з бетонування монолітної плити основного проїзду. Наразі влаштувують бортовий камінь на тротуарі та проводяться опоряджувальні роботи, інформують в САД області.

Роботи з реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього проводяться у рамках реконструкції обходу міста Золотоноша на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 109+200 – км 120+800.

Шляхопровід збудовали у 1974 році і відтоді він жодного разу капітально не ремонтувався.

Під час реконструкції розібрали стару конструкцію шляхопроводу. Буде влаштовано нові опори шляхопроводу, прогонові споруди, влаштовано нову монолітну плиту проїзної частини. Також буде влаштовано поширення проїжджої частини, водовідведення, нове бар’єрне та перильне огородження, нові шари асфальтобетонного покриття на шляхопроводі та на підходах до нього, встановлено нові дорожні знаки

Згідно договору ремонті роботи мають бути завершені восени 2020 року.

Роботи виконує компанія ТОВ «Автострада».