Дорожні ремонти: на Смілянщині будують дорогу в селах Ковалиха − Попівка – Червоне

У Смілянському районі в рамках проекту #Великебудівництво будують дорогу місцевого значення Ковалиха − Попівка – Червоне. Про це інформують у Смілянській РДА.

Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування О 241305 виконує ПП «Дорстрой». Підрядник ремонтує км 5+100 − км 10+700 окремими ділянками. Замовником робіт є Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації.

Ремонт цієї дороги обійдеться в 6 мільйонів 700 тисяч гривень з ПДВ.

На 10 серпня 2020 року підрядник відремонтував дорожнє покриття площею близько 8000 м2, уклали 1250 тонн асфальтобетонної суміші.

Проінспектували ремонт дороги голова Смілянської РДА Валерія Бандурко разом з головою Тернівської ОТГ Іриною Борисенко, заступником Іваном Пономаренком та інженером технічного нагляду Департаменту будівництва Черкаської ОДА Василем Митюком.

З першого березня 2020 року стартувала програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». За 5 років у рамках програми планують відремонтувати близько 24 тисяч кілометрів доріг.