Дорожні ремонти. На Городищині відновлюють автодорогу Байбузи-Закревки-Старосілля-Мліїв

На сьогодні ремонтні роботи автодоріг місцевого значення Городищенського району, що здійснюються в рамках експлуатаційного утримання, добігають до кінця. Водночас у програмі ремонтів доріг району на 2020 рік передбачений капітальний ремонт автодороги О 240103 Вільшана-Товста-/Н-16/ та поточний середній ремонт автодороги О 241718 Байбузи-Закревки-Старосілля-Мліїв-/Т-24-08 Шевченкове-Городище-/Н-16/.

Наразі виконали більше 70% запланованих робіт на одній із згаданих автодоріг, починаючи від межі Черкаського та Городищенського району до сіл Старосілля та Мліїв.

Голова Городищенської районної державної адміністрації Ігор Ладнов відвідав с. Старосілля. Тут підрядник ПП «Євроавтодор» здійснює завершальні роботи: укладання верхнього шару асфальту на автодорозі О 241718 Байбузи-Закревки-Старосілля-Мліїв-/Т-24-08 Шевченкове-Городище-/Н-16/. Фахівці підприємства-підрядника відзначили, що, не зважаючи на те, що до завершення будівництва ще належить виконати немалий об’єм робіт (розмітку, влаштування обочин, засипання промоїн, виставляння знаків і т. ін.), на сьогодні головної мети досягли – розбиту та занедбану у недалекому минулому дорогу відновили, чим забезпечили комфортний та безпечний рух як рейсових автобусів, так і іншому транспорту жителів району і області.