Вебінари для клієнтів – сучасно, безпечно та зручно

Лисянська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості в умовах карантину, як і державна служба зайнятості в цілому, надає свої послуги клієнтам дистанційно. Активне спілкування з пошукачами роботи та роботодавцями проходить в режимі телефонного зв’язку та з використанням інтернет-сервісів.
Для клієнтів, які вперше звертаються за допомогою до служби зайнятості, є потреба в отриманні профінформаційних та профконсультаційних послуг. Дієвим засобом у вирішенні цього питання є використання сучасних інтернет-технологій, що чудово зарекомендували себе в умовах карантину.
Зокрема, днями фахівцем з профорієнтації Олексієм Михайловим проведено інформаційний вебінар «Із загальних питань зайнятості» із застосуванням програми для конференцій Zoom. Учасниками онлайн-зустрічі стали 5 безробітних громадян.
Фахівець розповів про послуги служби зайнятості та особливості співпраці з кар’єрними радниками в умовах пандемії COVID-19.
Крім того, Олексій Михайлов ознайомив учасників з сучасними електронними сервісами служби зайнятості – Освітнім порталом, Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри, а також веб-базованою платформою «Моя професія: консультаційна мережа» тощо.
Як зазначив Олексій Михайлов: «Спілкування з пошукачами роботи за допомогою відео-конференцій – це безпечно, сучасно і вкрай зручно. Такий формат дозволяє і надалі надавати весь комплекс профінформаційних та профконсультаційних послуг клієнтам, навіть в умовах карантину».

Лисянська районна філія ОЦЗ

 

Автор статті