В Умансьму університеті відкрили Центр розвитку дитини

s41634383На факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини урочисто відкрили новий підрозділ – Центру розвитку дитини.

Унікальний для вищого навчального закладу Центр розвитку дитини створено в університеті на виконання листа МОН України згідно наказу ректора, професора Олександра Безлюдного. Завдяки значним зусиллям університету та дошкільного навчального закладу №12 м.Умань в гуртожитку №2 створено навчально-виховне середовище. Тут облаштовано кімнату, придбано методичні та навчальні матеріали для організації роботи із дошкільнятами, що забезпечить навіть короткотривале перебування дітей працівників і студентів вишу у Центрі комфортним та цікавим.

s82734495За словами керівника Центру Наталії Вознюк, із дітьми працюватимуть фахівці-вихователі, які зможуть організувати змістовне дозвілля дошкільнят. У перспективі роботи Центру – заняття із психологом, логопедом, відкриття творчих та лінгвістичних гуртків, які допоможуть найповніше й у короткий термін реалізувати здібності кожної дитини.

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації

Автор статті