В уманському ВНЗ запрацював українсько-туркменський культурно-освітній центр

02954708В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулись урочистості з нагоди відкриття українсько-туркменського культурно-освітнього центру. Про це повідомляють в управлінні освіти і науки облдержадміністрації.

Ініціатором створення українсько-туркменського культурно-освітнього центру, відкриття якого присвячено 25-ій річниці незалежності Туркменістану, виступив Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадов. Керівництво УДПУ із ентузіазмом реалізувало цей проект, адже університет щороку нарощує кількість студентів із Туркменістану і цьогоріч в університеті їх навчається майже 250 осіб. Ректор університету, професор Олександр Безлюдний висловив слова щирої вдячності усім, хто доклав зусилля до відкриття Центру і побажав плідної праці, розвитку та успіхів.

Від імені туркменської молоді, що навчається в УДПУ, студент факультету фізики, математики та інформатики Піргули Чоганов подякував ректорату за підтримку іноземної молоді та створення необхідних умов для кращої адаптації його співвітчизників до навчання в Україні.

Владилена Сокирська, проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, в свою чергу висловила сподівання, що Центр стане майданчиком українсько-туркменської співпраці, освітньо-культурного обміну та єднання.

Автор статті