В Умані відкрили сучасний спортзал для занять боксом

???????????????????????????????Напередодні Дня фізичної культури і спорту України, що традиційно відзначають 12 вересня, юні боксери міста Умань отримали від міської влади значний подарунок – капітально відремонтовану та сучасно обладнану спортивну залу. Привітати уманських боксерів з відкриттям залу завітав олімпійський чемпіон Олександр Усик.

Олімпійський чемпіон 2012 року, володар титулу інтерконтинентального чемпіона WBO, заслужений майстер спорту України  Олександр Усик та перший заступник міського голови Сергій Клочко виконали почесну місію перерізання стрічки. Також відділенню боксу з нагоди свята подарували спортивний інвентар.

− Ще два роки тому приміщення відділення боксу ДЮСШ не мало належних умов для ???????????????????????????????занять спортом. Міська рада виділила близько 700 тис грн. на проведення капітального ремонту будівлі, − розповів в.о. голови Уманської міськради Олександр Цебрій.

На відкриття спортзалу також завітали голова Федерації боксу Черкаської області Сергій Тищенко, начальник відділу з питань фізкультури і спорту міськради Ольга Ремез, директор Уманської ДЮСШ Владислав Грязнов. Учасники заходу висловили надію, що у стінах цього залу тренери виховають сильних спортсменів, які представлятимуть рідне місто на змаганнях всеукраїнського і міжнародного рівнів.

??????????????????????????????????????????????????????????????

 

За інформацією прес-служби Уманської міської ради

Автор статті