В Умані на час паломництва хасидів діятиме зведений загін рятувальників

Без названияВ Умані біля меморіального комплексу Цадика Нахмана на час проведення релігійних заходів Управлінням ДСНС розгорнуто спеціальний зведений загін. Загалом до його складу увійшли 90 рятувальників та 17 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

Впродовж двох днів, 16-17 вересня, до Умані прибули додаткові сили пожежно-рятувальних підрозділів з Христинівського, Тальнівського, Маньківського, Звенигородського, Жашківського, Катеринопільського, Лисянського та Монастирищенського районів. До складу підрозділу входять також водолази, піротехніки, фахівці з радіаційого, хімічного та біологічного захисту, а також медики, які прибули з аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС.

Головне завдання, яке стоїть перед рятувальниками, – попередження та оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації під час проведення культових заходів брацлавськими хасидами у меморіальному комплексі Цадика Нахмана.

У відповідності до наказу начальника Управління особовий склад Уманського гарнізону починаючи з 18 вересня перейшов на посилений варіант несення служби. Напередодні поблизу Меморіального комплексу розгорнули спеціальне наметове містечко, на території якого сконцентровано техніку та особовий склад зведеного аварійно-рятувального загону.

Станом на ранок 18 вересня до Умані вже прибули 9 275 прочан хасидів.

За інформацією Управління ДСНС у Черкаській області

 

 

 

 

Автор статті