В Україні напрацьовують ефективну модель шкільного харчування

eat_imgМінагрополітики разом із представниками ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН)  працюють над запровадженням в Україні ефективної моделі шкільного харчування, яка дозволить залучити малих і середніх сільгоспвиробників та збільшити виробництво якісної і безпечної продукції. Про це інформують в Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

– Ми вивчаємо досвід країн світу щодо функціонування систем шкільного харчування, зокрема в частині моделей здійснення закупівель продовольства, формування раціону, логістики тощо, з метою подальшого запровадження ефективних державних програм комплексного розвитку аграрної галузі та підтримки малих і середніх виробників, – повідомила заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

Заступник Міністра додає, що важливим елементом системи шкільного харчування має бути проведення інформаційної кампанії щодо засад здорового харчування та планування збалансованого раціону.

– Деякі області вже запроваджують власні програми шкільного харчування. Ми також звертаємо увагу на цей досвід, щоб вивчити результати всіх пілотних проектів та напрацювати заходи щодо загальноукраїнських комплексних підходів та змін до відповідного законодавства, – зазначила заступник Міністра Олена Ковальова.

 

 

Автор статті