В ОДА визначаються із системою електронного документообігу

IMG_6209Мінімізація паперового документообігу та його максимальне пришвидшення. Саме такі вимоги ставлять в облдержадміністрації до систем електронного документообігу (СЕД), розгляд та відбір яких нині тут триває, зазначив заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко під час засідання профільної робочої групи.

Directum та Docsvision – саме ці дві системи електронного документообігу від компанії ProNET вчора презентували в облдержадміністрації. Це не перші програмні продукти з електронного документообігу, з яким ознайомлюються тут для подальшого упровадження. Адже нині постала потреба оновити або ж навіть повністю переформатувати наявну систему електронного документообігу, аби знизити кількість часу на опрацювання нормативно-розпорядчих документів, листів та відповідей на звернення, наголосив Сергій Овчаренко.

IMG_6226– Наша мета – максимально зменшити паперовий документообіг та чи не повністю перевести його в електронний формат, – відзначив заступник очільника області. – Раніше йшлося лише про оновлення наявної в облдержадміністрації системи, зараз же розглядаємо й інші варіанти. Зокрема, встановлення абсолютно нової СЕД. Тож спілкуємося з виробниками програмного забезпечення, які працюють над системами електронного документообігу. Нам необхідна якомога функціональніша та адптована система за оптимальною ціною.

Нагадаємо, удосконалення системи електронного документообігу здійснюватиметься в рамках нещодавно затвердженої обласної програми інформатизації «Електронна Черкащина» на 2016-2017 роки.

Автор статті