В ОДА вивчають можливості передачі на баланс області «нічийної» ділянки Смілянської траси

_DSC1057Механізми передачі ділянки траси Н-16 Черкаси-Сміла, яка нині має статус нічийної, на баланс області розглядають в облдержадміністрації. На цьому наголосив заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв під час засідання з профільними структурами після сьогоднішньої зустрічі з мотоциклістами.

– У нас є обмаль часу на те, щоб розробити механізм передачі на баланс ОДА цієї частини дороги, – наголосив заступник. – Ми неодноразово упродовж двох років зверталися до міста з пропозицією, аби саме воно стало балансоутримувачем цієї ділянки дороги. Маємо відповідні протоколи цих засідань. Втім допоки жодної відповіді не отримали. У пріоритеті – аби саме ОДА стала балансоутримувачем цієї ділянки. Адже не маємо стояти осторонь цієї проблеми. Нині у нас найбільше гине людей саме на автошляхах, тому треба бути обережними й дотримуватися правил дорожнього руху, зважати на якість деяких наших автошляхів.

_DSC1063Нагадаємо, сьогодні Костянтин Омаргалієв зустрівся з мотоциклістами та пообіцяв до п’ятниці вирішити питання з визначенням балансоутримувачем невеликої ділянки дороги на трасі Черкаси – Сміла, де минулого тижня сталася ДТП за участі подружжя байкерів. Чоловік, унаслідок транспортної пригоди, загинув, його дружина в тяжкому стані перебуває в лікарні.

Автор статті