В ОДА розповіли про стан розслідування справи В. Комарова

_DSC0178В обласній державній адміністрації сьогодні відбулось засідання щодо нинішньої ситуації з розслідуванням справи громадського діяча, журналіста Вадима Комарова. Зібрання відбулось за участі першого заступника очільника області Тараса Висоцького, представників правоохоронних органів, громадськості.

– Місяць тому в Черкасах стався неприємний інцидент – замах на вбивство Вадима Комарова, – сказав перший заступник Тарас Миколайович. – Нині медики роблять все можливе, аби врятувати життя чоловіка. Однак, на жаль, ситуація незмінна – Вадим Комаров перебуває в тяжкому стані. І доки лікарі ніяких прогнозів не дають._DSC0158

Водночас заступник начальника Слідчого управління ГУНП в Черкаській області Олександр Запорожець зауважив, що за даним фактом 4 травня відкрили кримінальне провадження, що розслідувалось на той час Черкаським відділком поліції, нині – Слідчим управлінням._DSC0180

– На сьогодні у межах провадження здійснили більше 7 оглядів місця події, долучили до справи вилучену інформацію або речі, що в подальшому можуть мати доказове значення, допитали більше 1200 осіб, –  сказав правоохоронець. – Слідчі дії наразі проводять, опрацювали більше 100 камер відеоспостереження. Натепер їх аналізують. Із 17 камер ми одержали інформацію. Відповідно до цих результатів призначають відповідні експертизи. На підставі цього висунули кілька версій, які нині відпрацьовують. Інформацію перевіряють, нову ж долучають до матеріалів провадження. Стосовно предмету, яким нанесли тяжкі ушкодження Вадиму Комарову, експерти поки не встановили.

Між тим, Олександр Григорович повідомив, що вчора, 4 червня, за участі заступника керівника Нацполіції в столиці провели заслуховування стану досудового розслідування кримінального провадження. Під час засідання надали певні рекомендації, зокрема, на що звернути увагу. Їх реалізовуватимуть в ході слідства.

Серед версій, про які сказав представник нацполіції: перша пов’язана з професійною діяльністю, друга – раптово виниклий конфлікт, та третій – корисливо-насильницький. Остання в ході розслідування була відкинута, оскільки речі й майно потерпілого залишались при ньому.

Водночас і представники Управління СБУ в Черкаській області, а також Прокуратури зауважили, що беруть участь в розслідуванні злочину._DSC0190_DSC0193

Нагадаємо, побиття журналіста Вадима Комарова сталося 4 травня неподалік центрального ринку в Черкасах. Невідомий завдав чоловіку тілесних ушкоджень. Поліція відкрила кримінальне провадження як умисне тяжке тілесне ушкодження, потому – на замах на умисне вбивство.

У ході засідання обговорили й питання безпеки міста в цілому, зокрема йшлося про встановлення  камер спостереження на вулицях Черкас. Окреслили й перелік тих питань, які обговорять за місяць. Такого формату зібрання з різних питань проводитимуть щомісячно, зауважив перший заступник голови ОДА Тарас Висоцький. На його переконання, це сприятиме якісній комунікації між усіма сторонами, зокрема представниками правоохоронних органів, міської та обласної влади, також громадськості, –щодо підвищення рівня безпеки черкасців.

Номер приватівської картки Вадима Едуардовича Комарова для бажаючих допомогти родині – 5168 7555 2672 1028.

 

Автор статті