В ОДА розповіли про ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції

За минулу добу в області не зафіксували жодного випадку зараження на COVID-19. Наразі на Черкащині виявили коронавірусну інфекцію у 314 осіб. Про те, яка ситуація в області розповіли на спільному брифінгу заступник голови Черкаської ОДА Юрій Лесюк, очільниця обласного управління охорони здоров’я Лариса Кошова та в.о директора Черкаського обласного лабораторного центру МОЗУ, головний державний санітарний лікар Черкащини Людмила Кравченко.

З-поміж іншого порушили питання ситуації в медзакладах, де лікують хворих на коронавірус, щодо забезпеченості ліжко-місцями, змогу робити планові операції та інше. Зокрема в лікувальних закладах області першої хвилі лікуються хворі в трьох лікарнях. Заповненість невелика. У цілому для закладів охорони здоров’я першої хвилі (6 лікарень) передбачено 398 ліжок. На сьогодні в трьох закладах лікується 38 пацієнтів (31 із підтвердженим діагнозом захворювання на коронавірус, 7 – з підозрою). Водночас маршрути для планових операцій ннапрацьовуватимуть, з обов’язковим ПРЛ-тестування.

Детальніше дивіться у відео:

Брифінг щодо поширення COVID-19 в області. Спікери:- заступник голови Черкаської ОДА Юрій Лесюк, – очільниця обласного управління охорони здоров'я Лариса Кошова,- в.о директора Черкаського обласного лабораторного центру МОЗУ, головний державний санітарний лікар Черкащини Людмила Кравченко.Станом на ранок 06.05.2020 в області 314 підтверджених випадків COVID-19. За добу – жодного нового випадку.Лікування проходять у закладах охорони здоров'я 171 особа з коронавірусною інфекцією. Зокрема, на стаціонарному лікуванні – 31 особа, ще семеро – з підозрою.Всього в області провели 7 888 ПРЛ-тестувань. З них позитивних – 314, негативних – 7 574.

Опубліковано Черкаська обласна державна адміністрація Середа, 6 травня 2020 р.

Автор статті