В ОДА рекомендують відправити школярів знову на канікули

Ткаченко

Запровадити по області обмежувальні заходи рекомендують у Черкаській ОДА. Це пов’язано зі зростанням захворюваності на грип і ГРВІ та негодою. Відповідне рішення ухвалили в понеділок на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На Черкащині нині ситуація із застудними захворюваннями контрольована. Епідеміологічний поріг тут перевищено лише у двох районах – Христинівському та Городищенському. У медзакладах області є мінімальний запас потрібних ліків.

– Водночас ми хочемо перестрахуватися, коли йдеться про здоров’я дітей, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Бо краще запобігти, ніж потім лікувати. Окрім того, через негоду проїзд шкільних автобусів подекуди теж може бути ускладнений. Тому ми рекомендуємо органам місцевого самоврядування продовжити канікули для школярів ще на тиждень. В обласному департаменті освіти таке рішення підтримують.

Із початку епідсезону, тобто із торішнього жовтня, в області на грип і ГРВІ захворіли майже 74 тис. людей, понад 48 тис. – це діти. Від ускладнень через «свинячий грип» уже померли двоє.

 

Автор статті