В ОДА презентували програму «Служби Старших Експертів» (SES)

IMG_5375Координатором стипендіальної програми німецької економіки для України Мартіном Ройтером за фінансової підтримки Фонду німецької економіки та міжнародного співробітництва проведено презентацію Програми Senior Experts Service (SES) – служби старших експертів, зокрема для керівників малого та середнього бізнесу, об’єднань підприємців.

Як повідомив Мартін Ройтер, Німецька Служба Старших Експертів (SES) – це провідна громадська організація Німеччини, яка об’єднує фахівців і керівних працівників, які вийшли на пенсію та надають консультативні послуги на громадських засадах.

на_сайтГоловна відмінна риса експертів SES – їх багаторічний досвід. Експерти безоплатно передають свої знання та підвищують кваліфікацію колег з професії в усьому світі. Вони володіють знаннями з більш, ніж 50 галузей економіки, крім того високою соціальною компетентністю, готовністю пристосуватися до місцевих умов, і часто хорошим знанням іноземних мов.

По завершенню презентації, представники бізнесу, які виявили бажання підвищити рівень знань, технологічні процеси виробництва, мали можливість задати запитання та домовитися з координатором проекту про приїзд експерта.

Більш детально ознайомитись з Програмою служби старших експертів можна переглянувши презентацію.

 

За інформацією Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації

Автор статті