В ОДА обговорили готовність до подання на розгляд проектів регіонального розвитку

_DSC0918Готовність проектів регіонального розвитку, що можуть бути реалізовані в області за рахунок коштів ДФРР цього та наступного років, обговорили під час наради в ОДА. Її провели заступники голови облдержадміністрації Віталій Коваль та Ярослав Березань за участю керівників профільних структур.

Відповідність регіональній стратегії, комплексність щодо вирішення проблем, інноваційність – основні критерії проектів, притаманність яких підвищить ймовірність відбору комісією, зауважив Віталій Коваль.

– Нагадаю торік розпорядженням КМУ було відібрано та затверджено для реалізації в межах області 13 проектів за рахунок коштів ДФРР – на 81,1 млн грн. Важливо, що поміж відібраних минулого року регіональною комісією проектів зросла кількість тих, що мають загальнообласне значення. Зауважу, цьогоріч області передбачено 138, 3 млн грн. І на сьогодні маємо кілька пріоритетних для втілення.

Ярослав Березань водночас зазначив, що нині на он-лайн платформі зареєстровано понад 200 проектів регіонального розвитку. Три з них, включаючи реконструкцію музично-драматичного театру, – перехідні, з потребою у 35,5 млн грн, спрямовані до Мінрегіону.

 

Автор статті