В ОДА обговорили діяльність мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги

_DSC0304Діяльність мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги в області обговорили сьогодні в обласній адміністрації. Тут під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля відбулось чергове засідання регіональної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Фахівці Головного територіального управління юстиції у Черкаській області повідомили, що за період цього року виїздили до селищних та сільських рад 14 разів – аби надати їхнім жителям правову допомогу, зокрема щодо державної реєстрації у сфері земельних відносин, а також інших питань. Лише в липні відбулось кілька виїздів – в Чигиринський, Городищенський, Тальнівський, Корсунь-Шевченківский райони. Консультації надають спільно з приватними та державними нотаріусами, представниками Регіонального центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги в Черкаській області._DSC0294

Між тим, на офіційному сайті Головного управління юстиції можна переглянути розроблений графік роботи мобільних точок.

Під час засідання в ОДА Віталій Коваль поінформував присутніх про участь у II Антирейдерському форумі, що відбувся днями в столиці. Він, нагадаємо, проходив за ініціативи ГО «Бізнес-Варта» й ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада».

– Під час Форуму спільно з владою, представниками малого й середнього бізнесу та громадських об’єднань шукали шляхи подолання явища рейдерських захоплень підприємств, – сказав Віталій Володимирович. – Обговорювали конкретні приклади рейдерських атак в різних регіонах. Йшлося також і про зміни в законодавстві щодо боротьби з рейдерством, зокрема про необхідність суттєвого посилення відповідальності тих реєстраторів, які вносять завідомо неправдиві дані до Єдиного державного реєстру юридичних і фізичних осіб-підприємців.

Довідково:

Засідання регіональної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств проводяться в ОДА кожну другу та четверту середу місяця об 11.00 та за необхідності.

Номер “гарячої лінії”: (0472)33-00-27 (Графік роботи: Понеділок-Четвер 9:00-18.15 год. П’ятниця 9:00-17.00 год. Обідня перерва 13.00 – 14.00 год. Вихідні дні: субота, неділя). Адреса для довідок: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. № 244.

Автор статті