В ОДА обговорили перспективи упровадження проекту «єМалятко» на Черкащині

Експериментальний проект від Мінюсту «єМалятко» хочуть запровадити в обласному центрі. Передовсім в перинатальному центрі та двох пологових будинках. Про перспективи доєднання Черкащини до цього проекту говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації під головуванням заступників очільника області Дмитра Ляшова та Юрія Лесюка з координатор кою проекту від профільного міністерства.

Наразі проект упроваджують в 11 містах. Надалі його планують масштабувати та поширити усією територією України. Нині за його допомогою батьки новонароджених у найкоротші терміни можуть отримати до десяти адміністративних послуг на підставі лише однієї заяви.

– «єМаклятко» – це можливість отримати за двадцять хвили на сьогодні 8, а з червня – вже 10 базових адміністративних послуг із супроводу новонародженої дитини, – каже заступник голови ОДА Дмитро Ляшов. – Зокрема щодо призначення державної допомоги при народженні дитини, реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому тощо. Зараз розглядаємо упровадження цього проекту у Черкасах. Передуватимуть цьому масштабні навчання, які організує профільне міністерство уже найближчим часом.

 

Автор статті