В області визначилися з планом-графіком заходів з підвищення кваліфікації державних службовціві

1475156727На виконання державного замовлення на підвищення кваліфікації кадрів у 2017 роців Черкаським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розроблено План-графік підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, працівників державних установ, підприємств і організацій на 2017 рік. План-графік затверджено замовниками – обласною державною адміністрацією і обласною радою та погоджено Національним агентством з питань державної служби України.

Підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування у 2017 році здійснюватиметься за такими видами: навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації; тематичні постійно діючі семінари; тематичні короткострокові семінари; виїзні семінари підвищення кваліфікації, щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець».

Відповідно до основних завдань Центр визначає зміст освіти з урахуванням потреб замовників; визначає форми та засоби проведення семінарів; залучає до проведення занять висококваліфікованих фахівців вищих навчальних закладів, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій та ін.

Діяльність Центру у 2017 році буде спрямована на практичну реалізацію Концепції реформування системи підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад; вимог Антикорупційного пакету законів; плану заходів з імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС; завдань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні; рекомендацій Національного агентства України з питань державної служби щодо створення дієвої системи розвитку управлінських кадрів – керівників лідерів державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, підвищення мовної компетентності та ін.

За інформацією директора Центру Сергія Демченка у 2017 році Планом-графіком передбачено проведення 67 семінарів підвищення кваліфікації для 2500 державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Відзначимо, Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів – єдиний в регіоні вищий навчальний заклад, що реалізовує державну політику з підвищення кваліфікації державних службовціві та посадових осіб органів місцевого самоврядування. Замовниками послуг Центру є органи державної влади, органи місцевого самоврядування, державні підприємства, установи і організації Черкаської області.

Автор статті