В області визначили «спортивних» стипендіатів

_DSC0739Двадцять найрезультативніших атлетів з олімпійських та неолімпійських видів спорту, а також інваспорту Черкащини отримуватимуть річні стипендії з обласного бюджету. Кращих комісійно відбирали на засіданні в ОДА під головуванням заступника очільника області Костянтина Омаргалієва.

У 2019 році обласні спортивні стипендії отримуватимуть 11 представників з олімпійських видів спорту, 6 – з неолімпійських, а також троє з категорії «інваспорт». Всі вони показали високі результати на змаганнях торік. Загалом до розгляду подали 52 претенденти з-поміж спортсменів області.

– Цього року ми маємо нагоду відзначити двадцятьох перспективних спортсменів Черкащини річними обласними стипендіями, – зазначив Костянтин Омаргалієв. – Таку спортивну стипендію започаткували у 2012 році. Відтоді, у співпраці й за підтримки обласної ради, вдалося її якісно й кількісно покращили. Наше профільне управління проаналізувало недостатній рівень забезпечення наших атлетів та винесло відповідне клопотання на розгляд депутатів облради, у результаті чого торік ми збільшили кількість стипендіатів з 15 до 20 осіб. Це ж стосується і розміру стипендій. Нині вона на рівні мінімальної заробітної плати. Цю роботу продовжуватимемо й надалі. Адже наш пріоритет лишається незмінним – розвиток спортивної галузі. А гідна мотивація та підтримка для спортсменів є запорукою гарних тренувань і подальших вдалих виступів на провідних аренах.

Стипендіати:

 1. Іван Тищенко (веслування академічне);
  2. Ілля Ковтун (гімнастика спортивна);
  3. Мирослав Гончар (бокс);
  4. Анастасія Ковальчук (бокс);
  5. Віталій Новаковський (велосипедний спорт);
  6. Валерія Шарова (веслування на байдарках і каное);
  7. Тетяна Костоглодова (кінний спорт);
  8. Денис Нечипоренко (легка атлетика);
  9. Дарія Шаріпова (стрільба кульова);
  10. Наталія Чепурна (стрільба кульова);
  11. Діана Залевська (фестування);
  12. Анастасія Сапсай (боротьба самбо);
  13. Роман Щербатюк (кікбоксинг WAKO);
  14. Ярослав Некоз (кікбоксинг WAKO);
  15. Вадим Петрович (спортивне орієнтування);
  16. Олег Данілов (армспорт);
  17. Анна Гиря (грепплінг);
  18. Володимир Дорошенко (армспорт);
  19. Олександр Денисенко (стрільба кульова);
  20. Максим Коваль (легка атлетика).

Автор статті